Damp-e heeft 1485 likes!
Voor 21:30 besteld?
Achteraf betalen
Drie prachtige winkels
De beste prijzen!
Damp-e heeft 1485 likes!
Voor 21:30 besteld?
Achteraf betalen
Drie prachtige winkels
De beste prijzen!
De Justfog - Compact 14 Kit bestaat uit de Compact 14 batterij en de Justfog - Q14 tank. De tank zit naast de batterij waardoor het geheel een compact formaat heeft! De dampproductie en manier van inhaleren lijkt sterk op een traditionele tabakssigaret. Wil je een Justfog - Compact 14 Kit kopen? Lees dan snel verder voor meer informatie!
Meegeleverd in deze kit is de Justfog - Q14 clearomizer. De tank heeft een inhoud van 1.8 ml en wordt vanaf de onderkant gevuld. Aan de onderkant van de tank is ook een luchttoevoerring geplaatst waarmee je de zwaarte van de trek kan instellen. Het mondstuk is van het standaard 510 formaat waardoor ook andere 510-driptips gebruikt kunnen worden.
De Justfog - Compact 14 Kit maakt gebruik van Organic Cotton Coils. Deze coils zijn gemaakt met ongebleekt organisch katoen en kanthal. Meegeleverd in deze kit is de 1.6 ohm versie van de coil. Naast de meegeleverde 1.6 ohm coil is er ook een 1.2 ohm coil beschikbaar. Lees meer over de coils op de Justfog - Organic Cotton Coils pagina. Wij raden aan om geen vloeistoffen te gebruiken die meer dan 60% VG bevatten. Een coil gaat 1 a 2 weken mee voordat deze vervangen dient te worden.
De Compact 14 batterij heeft een capaciteit van 1500 mAh wat goed is voor ruim een dag aan gebruik. De batterij heeft een ingebouwde plek waar het tankje geplaatst kan worden. De Compact 14 heeft een knop en dat is de vuurknop. Met de vuurknop kan je dampen en door vijf keer te klikken gaat de batterij aan of uit. Opladen gaat via de micro-USB aansluiting. Let op: gebruik geen USB-adapters die sneller laden dan 1 ampère (soms aangeduid als 1000 mAh). Vaak zijn de USB-adapters die meegeleverd worden met telefoons snelladers, gebruik die dus niet!
Door vijf maal op de vuurknop te drukken gaat de batterij uit of aan. Zet de Justfog - Compact 14 Kit uit als je hem bijvoorbeeld in je broekzak of tas meeneemt zodat die daar niet per ongeluk kan gaan dampen. Het tankje wordt naast de batterij geplaatst op de eGo aansluiting. Op de onderkant van de tank kan je de luchttoevoer regelen door aan de ring te draaien.
1x Justfog - Compact 14 batterij
1x Justfog - Organic Cotton Coil (1.6 ohm)
1x Handleiding
Merk | Justfog |
---|---|
Model | Compact 14 |
Afmetingen | 21 x 37 x 67mm |
Garantie | 6 maanden |
Inhoud | 1.8 ml |
Driptip Aansluiting | 510 |
Ingebouwd | Ja |
Capaciteit | 1500 mAh |