Damp-e heeft 1495 likes!
Op Ma/Vr besteld voor
Achteraf betalen
Twee prachtige winkels
De beste prijzen!
Damp-e heeft 1495 likes!
Op Ma/Vr besteld voor
Achteraf betalen
Twee prachtige winkels
De beste prijzen!
De ELLO tank van Eleaf is een variant van de Melo tank. De diameter is 22 mm en de hoogte 48 mm. De aansluiting is een standaard 510-aansluiting. Hiermee past de ELLO op vrij veel mods. De tank is gemaakt van roestvrijstaal en glas.
De tank kan via de bovenkant gevuld worden. Je schuift je mondstuk een beetje naar achter en zo kun je bij de vloeistof. Je kunt 2 ml vloeistof kwijt in het tankje; een standaard hoeveelheid vanwege de wetgeving. Verder heeft de tank dubbele luchttoevoerplekken waardoor er extra veel lucht naar binnen kan. Uiteraard is deze airflow precies af te stellen hoe jij het graag hebt.
Je kunt de tank makkelijk uit elkaar halen wanneer je deze wilt schoonmaken. Schoonmaken doe je het beste met een schone doek en warm water. De coil mag niet nat worden! Door de top cap en het glas te verwijderen kun je de coils vervangen. Voor de ELLO heeft Eleaf drie coils ontworpen. De HW1, de HW2 en de HW4. De HW1 is van roestvrijstaal en heeft een weerstand van 0.2 ohm. De HW2 is van kanthal en heeft een weerstand van 0.3 ohm. De HW4 coil beschikt over een “quad-cilinder” coil; dat zijn vier coils in één coil.
De volgende coils zijn geschikt voor de Eleaf ELLO Mini Clearomizer:
Eleaf ELLO HW Coils
ELLO mini tank
HW1 0.2 ohm coil
HW2 0.3 ohm coil
Handleiding
Reserveonderdelen
Merk | Eleaf |
---|---|
Model | ELLO Mini Clearomizer |
Garantie | DOA |
Inhoud | 2 ml |
Diameter | 22 mm |
Driptip Aansluiting | 510 |
Soort | Sub-Ohm |
Zelfbouw | Nee |