Damp-e heeft 1495 likes!
Op Ma/Vr besteld voor
Achteraf betalen
Een prachtige winkel
De beste prijzen!
5000+
Beoordeeld met een 9,4 door 5.000+ klanten
"Goeie hulp zowel op de site als aan de telefoon. Scherpe perijzen en een ruim assortiment en zoals belooft ook de al de volgende dag in huis!!"
Damp-e heeft 1495 likes!
Op Ma/Vr besteld voor
Achteraf betalen
Een prachtige winkel
De beste prijzen!
SKU | ARI1004CP |
---|---|
Type Batterij | Losse batterij |
Temperatuurbereik | 40 - 220°C |
Type verhitting | Hybride |
Smartphone app | Nee |
Oven is van | Keramiek |
Opwarmtijd | 30 - 40 seconden |
Inhoud Oven | 0.20 Gram |
Geschikt voor | Kruiden |
Batterij capaciteit | 3000 mAh |
Aantal sessies per oplaadtijd | 8 - 10 Sessies |
Merk | Arizer |
Model | Arizer Air 2 |
barcode | Nee |
Zoek jij een handzame vaporizer voor onderweg met genoeg power om zorgeloos een dagje weg mee door te komen? Dan is de Arizer Air 2 misschien wel precies wat je zoekt! Hieronder vertellen we graag wat meer over deze handzame maar krachtige vaporizer.
De kamer van de Arizer Air 2 werkt anders dan die van de meeste vaporizers. De verwarmde kamer is gemaakt van keramiek, alleen stop je hier niet de kruiden in. Het deel dat je daadwerkelijk met kruiden vult is de onderkant van het glazen mondstuk. De kruiden komen niet direct in contact met de verwarmde kamer en zo verkleint de kans dat de kruiden plaatselijk te warm worden en kunnen verbranden. Twee van deze mondstukken worden mee geleverd, één lang en één kort mondstuk. De onderkant van het mondstuk kan gevuld worden met ongeveer 0,2 gram kruiden. Door de vernieuwde conductie technologie die gebruikt wordt in de Arizer Air 2 kan een temperatuur van 220 graden Celsius in ongeveer 40 seconden worden gehaald! Naast de glazen mondstukken wordt er ook een glazen aromatherapie houder mee geleverd, en deze kan gevuld worden met bijvoorbeeld lavendel om de ruimte waar je bent heerlijk te laten ruiken!
De Arizer Air 2 heeft een verwisselbare 18650 batterij met een capaciteit van 3000mAh. Heb je hier niet genoeg aan? Neem gewoon een paar extra batterijen mee, zo weet je zeker dat je de dag door komt! Het opladen van de batterij kan doormiddel van een micro-USB kabel of een externe lader voor losse batterijen. Het is mogelijk om de Arizer Air 2 te gebruiken tijdens het opladen omdat het apparaat beschikt over een passthrough functie! Op het handige OLED-scherm is alle nuttige informatie terug te vinden en kun je makkelijk de instellingen aanpassen. Het aanzetten van de batterij kan worden gedaan door een aantal seconden de menu knop en de min knop ingedrukt te houden. Door het ergonomische design ligt de Arizer Air 2 lekker in de hand.
Naast de Arizer Air 2 krijg je bij aanschaf van deze vaporizer natuurlijk een 18650 batterij, een USB oplader, glazen mondstuk, glazen mondstuk met kunststof uiteinde, glazen aromatherapie schaal, twee silicone afdicht doppen voor het deel van de mondstukken dat gevuld wordt met kruiden, een beschermhoesje met riemklip, een stalen roerstaafje, vier reserve gaasjes en een sample aromatherapie kruiden.
De eerste stap is het aanzetten van de batterij, zoals eerder al vermeld doe je dit door de menu knop en de min knop een zes seconden ingedrukt te houden. Als de batterij aan staat kun je met de plus en min knop de gewenste temperatuur instellen. Vul de onderkant van een van de glazen mondstukken met de gewenste kruiden en druk dit een beetje aan zodat de kruiden er niet uitvallen als je het mondstuk omdraait. Steek het glazen mondstuk in de opening bovenop de Air 2 en wacht tot de gewenste temperatuur is behaald en geef de kruiden een minuutje om goed warm te worden. De vaporizer is nu klaar voor gebruik!
1x Arizer Air 2 vaporizer
1x 18650 batterij
1x Glazen mondstuk
1x Glazen mondstuk met kunststoffen uiteinde
1x Glazen aromatherapie schaal
2x Siliconen afdicht kapje
1x Hoesje met riemklip
4x RVS reserve gaasje
1x RVS roerstaafje
1x Sample aromatherapie kruiden
1x Handleiding
SKU | ARI1004CP |
---|---|
Type Batterij | Losse batterij |
Temperatuurbereik | 40 - 220°C |
Type verhitting | Hybride |
Smartphone app | Nee |
Oven is van | Keramiek |
Opwarmtijd | 30 - 40 seconden |
Inhoud Oven | 0.20 Gram |
Geschikt voor | Kruiden |
Batterij capaciteit | 3000 mAh |
Aantal sessies per oplaadtijd | 8 - 10 Sessies |
Merk | Arizer |
Model | Arizer Air 2 |
barcode | Nee |